Na Odečítače.cz nově zvýhodněná licence mobilní OCR aplikace pro zrakově postižené KNFB Reader Enterprise

Aplikace KNFB Reader učiní z běžného chytrého mobilu hlasovou čtečku tištěných textů. Zatímco doposud si zrakově postižení lidé mohli číst tiskoviny jen u svého počítače vybaveného skenerem, OCR softwarem a odečítačem, nyní mají poprvé možnost nosit si čtečku s sebou v kapse a číst si kdekoli. Odečítače.cz se staly autorizovaným prodejcem KNFB Readeru Enterprise pro Českou republiku.
Na Odečítače.cz nově můžete zakoupit mobilní OCR aplikaci pro zrakově postižené KNFB Reader Aplikace KNFB Reader učiní z běžného chytrého mobilu hlasovou čtečku tištěných textů. Zatímco doposud si zrakově postižení lidé mohli číst tiskoviny jen u svého počítače vybaveného skenerem, OCR softwarem a odečítačem, nyní mají poprvé možnost nosit si čtečku s sebou v kapse a číst si kdekoli. Odečítače.cz se staly autorizovaným prodejcem KNFB Readeru Enterprise pro Českou republiku.

KNFB Reader Enterprise je aplikace, která umožňuje zrakově postiženým uživatelům mobilů se systémy iOS a Android nechat si hlasem číst text z jakýchkoli vyfocených předmětů. Lze fotit a číst nejen dopisy, časopisy či knihy, ale i obaly potravin a léků, displeje, nejrůznější štítky a podobně. Více o aplikaci se dočtete na její produktové stránce.

KNFB Reader lze zakoupit v App Storu nebo Google Play. Na Odečítače.cz ale nyní můžete pořídit zvýhodněnou licenci KNFB Reader Enterprise. Cena této licence je stejná jako standardní cena v App Storu či Google Play, získáte s ní ale následující výhody:

  • Za cenu jedné licence můžete KNFB Reader instalovat na dvou různých zařízeních bez ohledu na to, zda je na nich systém iOS nebo Android. Nejste tedy ani do budoucna omezeni na jednu z těchto platforem.
  • Získáváte místní uživatelskou podporu. Při zakoupení KNFB Readeru na Odečítače.cz se vždy máte na koho obrátit s žádostí o radu s používáním aplikace nebo při řešení jakýchkoli problémů. Při anonymním nákupu v online obchodu je přístup k uživatelské podpoře složitější.
  • Při nákupu na Odečítače.cz nemusíte mít platební kartu s možností placení na internetu. Na rozdíl od online obchodů je možné platit i převodem na účet nebo hotově.
  • Pro uživatele, kteří potřebují provozovat KNFB Reader na více jak dvou zařízeních, nebo pro organizace, které vyžadují víceuživatelské licence, jsou dostupné rozšířené licence KNFB Readeru Enterprise se zvýhodněnými cenami.

V případě jakýchkoli dotazů nebo zájmu o KNFB Reader Enterprise se neváhejte obrátit na tyto kontakty.